تاریخچه شرکت ارمغان ایرانیان منطقه آزاد چابهار «تولیدی ، بازرگانی،خدمات»

 

شرکت تولیدی بازرگانی ارمغان از سال 1373 تحت عنوان بازرگانی برادران ریگی فعالیت خود را در استان سیستان و بلوچستان آغاز نمود . این شرکت پس از دو دهه فعالیت افتخار آمیز خود در زمینه بازرگانی (صادرات - واردات) در سال 1393 پا به عرصه صنعت نهاد و در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال موفق به احداث کارخانه فرآوری و بسته بندی برنج را با سرمایه گذاری بیش از 50 میلیارد ریال با زیربنای 6000 مترمربع همراه با اشتغال مستقیم 100 نفر و غیرمستقیم 300 نفر در منطقه آزاد چابهار گردید. این کارخانه مجهز به ماشین آلات و تجهیزات فرآوری و بسته بندی برنج با فناوری بالا منطبق با استانداردهای بهداشتی روز دنیا و تاییدیه از اداره نظارت بر بهداشت موادغذایی کشور و اداره استاندارد بوده که از ویژگیهای بارز و منحصر به فرد آن می باشد. 

همواره یکی از اهداف مدیران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه محصولات با کیفیت به آنها می باشد. عرضه کالای با کیفیت و حفظ کیفیت بالا طی دو دهه اخیر امری نیست که به طور اتفاقی حاصل گردد.

دیدگاه بلند مدت در تحقیق ، نظارت بر فرآیند تولید و عرضه مستقیم از جمله نگرش راهبردی ما در کار است.

از دیگر فعالیتهای شرکت ارمغان می توان تولید محصولات ارگانیک در بخش کشاورزی علی الخصوص خرما- فرآوری و بسته بندی محصولات پتروشیمی جهت صادرات - ساخت مجتمع های تجاری ، خدماتی و گردشگری، حمل و نقل بین المللی و ترانزیت کالا ، نام برد.